Podlahová krytina

Heterogénne natierané podlahové krytiny šírky 2000 mm

ODONA a MARKET sa skladajú zo štyroch vrstiev odlišujúcich sa od seba svojím zložením a prevedením, podložku tvorí polyesterové plátno. Podlahová krytina ODONA je určená pre aplikáciu v bytovej výstavbe, MARKET je určený do objektov na bytové a komerčné účely. ODONA a MARKET patria do skupiny podlahových krytín podľa ČSN EN 650.

Heterogénne podlahové krytiny š. 1500 mm

NOVOFLOR, STANDARD, DOMO, FATRAFLOR, NOVOFLOREXTRA a DUAL sa skladajú z dvoch a viac vrstiev, odlišujúcich sa od seba svojím zložením. Sú určené pre aplikáciu v objektoch bytovej a komerčnej výstavby a v ľahkom priemysle, spĺňajú požiadavky ČSN EN 649.DOMO

DOMO
domo

Homogénne podlahové krytiny

ANTISTATIK, PRIM, STRIP a KOMFORT sú v celej svojej hrúbke rovnakého zloženia i prevedenia, nášľapná vrstva je rovnaká s hrúbkou podlahovej krytiny, sú dodávané v tvare dlaždíc a spĺňajú všetky požiadavky pre aplikáciu v objektoch s ťažkým namáhaním. Podlahové krytiny ANTISTATIK, PRIM a STRIP sa zaraďujú do skupiny elektrostaticky vodivých podlahových krytín, pokiaľ sú pokladané v elektrostaticky vodivom prevedení, majú schopnosť odvádzať elektrostatický náboj vznikajúci na povrchu podlahových krytín v prevádzkach. Homogénne podlahové krytiny ANTISTATIK, PRIM, STRIP a KOMFORT spĺňajú požiadavky ČSN EM 649.

Podlahová krytina

Graboflex EXTRA Penová podlahová krytina s dekoratívnym vzhľadom so zvýšenou odolnosťou voči oteru. Kompaktná podlahová krytina z umelej hmoty je rozmerovo stála, s penovou podložkou a vrstvou so zvýšenou odolnosťou voči oteru. Je vystužená sklenenými vláknami, mechanicky lisovaný povrch má na vrchnej strane potlač.Používa sa hlavne na miestach s veľkou prevádzkou a vysokým zaťažením ako sú obchody, kancelárie a verejné inštitúcie.
Grabiol STOP/SK Bezpečnostná protišmyková podlahová krytina pre miesta s veľkým zaťažením, vyhovujúca vysokým požiadavkám na kvalitu.Protišmyková podlahová krytina PVC má výnimočnú odolnosť proti oderu. Je kompaktnej štruktúry, vystužená sklenými vláknami, má hrubú nášľapnú vrstvu so zaliatymi zrnkami a lisovaný povrch, je rozmerovo stála.Veľmi dobre sa aplikuje na tých miestach, kde sa vyžaduje bezpečnosť pri prevádzke a zvýšená odolnosť voči zaťaženiu ako napr. v autobusoch, železničných vozňoch, na lodiach, v dopravných prostriedkoch pre postihnutých, na chodbách nemocníc, v šatniach, v dielňach, v školách, v prípravovniach potravín veľkých obchodných domov, v chladiarňach, atď.
Graboflex 251/T Podlahová krytina do telocviční pre všeobecné potreby. Jednofarebná športová podlahová krytina s lisovaným povrchom, vystužená sklenými vláknami, rozmerovo stála s kompaktnou nášľapnou vrstvou a hrubou penovou podložkou.Používa sa v telocvičniach a krytých športových halách na pokrytie hracej plochy. Používa sa len vo zváranom vyhotovení. Nie je vhodná na použitie do exteriérov.
Graboflex 256/T Podlahová krytina do telocviční pre všeobecné potreby. Jednofarebná športová podlahová krytina s lisovaným povrchom, vystužená sklenými vláknami, rozmerovo stála s kompaktnou nášľapnou vrstvou a hrubou penovou podložkou.Používa sa v telocvičniach a krytých športových halách na pokrytie hracej plochy. Používa sa len vo zváranom vyhotovení. Nie je vhodná na použitie do exteriérov.
Grabolett Podlahová krytina kompaktnej štruktúry na divadelné javiská. Podlahová krytina kompaktnej štruktúry s hladkým povrchom na javiská, vystužená sklenými vláknami, na každej strane odlišnej farby, rozmerovo stála.Používa sa najmä na pokrytie javísk v divadlách, kultúrnych domoch a spoločenských miestnostiach. Ako vrchná strana sa používa vždy tá (čierna, alebo biela), ktorá farebne ladí s dekoráciou javiska.
Grabiol KP04 Podlahová krytina kompaktnej štruktúry s potlačeným povrchom do nemocníc. Dekoratívna rozmerovo stála podlahová krytina vystužená sklenenými vláknami do zdravotníckych zariadení, s lisovaným povrchom na lícovej strane potlačeným, je kompaktnej štruktúry, so zvýšenou odolnosťou voči jódu.Je určená predovšetkým pre použitie v zdravotníckych inštitúciách. V miestnostiach pre všeobecné účely (nemocničné izby, chodby, jedálne, ambulancie), kde nie sú kladené zvláštne požiadavky, ako napríklad v operačných sálach. Vďaka hrubej nášľapnej vrstve sa dá použiť aj na miesta s veľkou prevádzkou. Aplikuje sa iba vo zváranom vyhotovení.
Grabiol PLUS Kompaktná podlahová krytina určená na miesta s veľkou prevádzkou. Homogénna podlahová krytina z PVC s dekoratívnym mramorovitým povrchom.Používa sa vo všetkých oblastiach zdravotníctva, školstva a obchodu, kde sa vyžaduje pevná, stála a ľahko udržiavateľná podlahová krytina.
Grabiol ELITE Kompaktná podlahová krytina s dekoratívnym vzhľadom určená na miesta s veľkým zaťažením.Homogénna podlahová krytina z PVC s exkluzívnym povrchom a PU ochrannou vrstvou.Pružná podlahová krytina s veľkou nosnosťou sa používa na miestach so silnou prevádzkou (obchody, nemocnice, školy). Má zvýšenú odolnosť proti znečisteniu.
Grabiol ANTISTATIC Antistatická podlahová krytina určená na miesta s veľkou prevádzkou.Antistatická homogénna podlahová krytina z PVC s dekoratívnym mramorovitým povrchom.Odporúča sa na miesta, kde môže vzniknúť elektrostatický náboj (počítače, telefónne ústredne, manipulačné miestnosti.
Grabiol CONDUCTIVE Vodivá podlahová krytina vhodná pre použitie do operačných sál. Vodivá podlahová krytina s dekoratívnym vzhľadom.Odporúča sa na miesta, kde sa používajú citlivé elektronické zariadenia (operačné sály, telefónne ústredne, elektronické laboratóriá).
Graboheg Zvárací profil k zváraniu podlahových krytín horúcovzdušnou metódou. Jednofarebný homogénny zvárací profil kruhového prierezu z PVC, s hladkým povrchom a kompaktnou štruktúrou.Vyrába sa vo farbách harmonizujúcich s farbami objektových podlahových krytín.Má priemer 4mm, vyhovuje skúške kvality vytláčania rozpúšťadlom. Balí sa v kotúčoch. Jeden kotúč = 5,0 kg = cca 250 bm.

Podlahová krytina Gamrat

Gamrat Rondo Mnohovrstvová podlahová krytina vhodná do interiérov obsahujúca povrchový dezén v tvare kruhov vtlačených do krytiny. Je vhodná na použitie v laboratóriách, chodbách, šatniach a je možné ich použiť aj v prostriedkoch hromadnej dopravy.
Gamrat REKORD PMnohovrstvová podlahová krytina Vrchná vrstva je vyrobená z čistého PVC. Je dostupná v mnohých odtieňoch a vzoroch, ktoré umožňujú aranžovanie interiérov. Je navrhnutá na používanie v priestoroch s ťažkým zaťažením, hlavne v školách, obchodoch, nemocniciach, alebo hoteloch.
Gamrat Special Plus Homogénna podlahová krytina s trojfarebným farebným dizajnom. Je určená pre objekty s veľmi ťažkým zaťažením ľudmi ako sú nemocnice, obchody, hotely a iné objekty.

 NÁVRAT NA ÚVODNÚ STRÁNKU

GUMOVÉ VÝROBKY

Website is Protected by WordPress Protection from eDarpan.com.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.